Nederlands English Deutsch
 

Vekabo-winnaars Zoover Award

Vekabo-winnaars Zoover Award 2016        
           
Grote Campings          
Naam Camping Punten Stemmen Award Website
De Flierweide Bathmen  9,6  59 Zoover Award Orange www.flierweide.nl
           

Charme Campings

 

 

 

 

 

Naam

Camping

Punten

Stemmen

Award

Website

Bosveen

Klazienaveen

9,8

51

Zoover Award Gold
(Best) 

www.campingbosveen.nl

Minicamping De Nesse

Limmen

9,2

291

Zoover Award Gold
(Most popular) 

www.campingdenesse.nl

Minicamping De Kreekrug Grijpskerke 9,8 48 Zoover Award Orange www.campingdekreekrug.nl
Boerderijcamping Van 't  Zandeind Riel 9,7 69 Zoover Award Orange www.vanhetzandeind.nl
De Huttert Luttenberg 9,7 37 Zoover Award Orange www.dehuttert.nl
Pieterom Sleen 9,7 15 Zoover Award Orange www.pieterom.nl
Karnemelkshoek Ritthem 9,7 20 Zoover Award Orange www.karnemelkshoek.nl
Minicamping De Wielewaal Baarle Nassau 9,7 20 Zoover Award Orange www.minicampingdewielewaal.nl

Camping Sint-Anthonijshoek

Koudekerke 9,6 52 Zoover Award Orange www.sint-anthonijshoek.nl
Minicamping Den Hoogen Berg Boven Leeuwen 9,6 49 Zoover Award Orange www.campingdenhoogenberg.nl
Boerderijcamping De Beek Buurse 9,6 46 Zoover Award Orange www.boerderijcampingdebeek.nl
Boerderijcamping Molenperk Serooskerke 9,5 69 Zoover Award Orange www.molenperk.nl
Minicamping Houtenburg Zoutelande 9,5 94 Zoover Award Orange www.minicamping-houtenburg.nl
Minicamping De Kleine Abtshoeve Oosterhout (NB) 9,5 31 Zoover Award Orange www.dekleineabtshoeve.nl
Boschheide Swalmen 9,5 39 Zoover Award Orange www.boschheide.nl
Minicamping-ezelcamping In 't Niet Maasbree 9,5 47 Zoover Award Orange www.intniet.nl
Minicamping 't Plankebrugske Reusel 9,5 20 Zoover Award Orange www.plankebrugske.nl
Mini-camping Boerenbont Vlagtwedde 9,4 36 Zoover Award Orange www.campingboerenbont.nl
Mini Camping Hoekvliet Gapinge 9,4 15 Zoover Award Orange www.hoekvliet.nl
Minicamping La Ferme Scharendijke 9,4 46 Zoover Award Orange www.campinglaferme.nl
Boerderij Camping Demmerik Vinkeveen 9,4 50 Zoover Award Orange www.boerderijcampingdemmerik.nl
De Kasteelse Bossen Horst 9,4 37 Zoover Award Orange www.dekasteelsebossen.nl

Boerderijcamping de Mebel

De Heurne 9,3 123 Zoover Award Orange www.demebel.nl
Minicamping Mountain Oak (+B&B) Bergeyk 9,3 56 Zoover Award Orange www.mountain-oak.nl
De Peelbloem Deurne 9,3 30 Zoover Award Orange www.stichtingdepeelbloem.nl
Minicamping De Linde Merselo 9,3 40 Zoover Award Orange www.delinderecreatie.nl
Natuurkampeerplaats De Kunne De Lutte 9,3 28 Zoover Award Orange www.landgoeddekunne.nl
d'Elf Ieken Elsloo 9,3 51 Zoover Award Orange www.elf-ieken.nl
Minicamping 't Oegenbos Teuge 9,3 17 Zoover Award Orange www.oegenbos.nl
Minicamping Zeelucht Wissenkerke 9,3 45 Zoover Award Orange www.minicampingzeelucht.nl
Boerderij Schoneveld (+ app) Ruurlo 9,3 24 Zoover Award Orange www.boerderijschoneveld.nl
t Skônste Plekske Schijndel 9,3 16 Zoover Award Orange www.hetskonsteplekske.nl
Minicamping De Stamhoeve Biezenmortel 9,2 48 Zoover Award Orange www.stamhoeve.nl
Kampeerhoeve Bussloo Bussloo 9,2 215 Zoover Award Orange www.kampeerhoevebussloo.nl
Minicamping De Köller Hertme 9,2 162 Zoover Award Orange www.dekoller.nl
De Duinkant Terschelling 9,2 194 Zoover Award Orange www.campingdeduinkant.nl
Weizicht Kats 9,2 51 Zoover Award Orange www.weizicht.com
Mini-camping Venema Koudum 9,2 26 Zoover Award Orange www.campingvenema.nl
Minicamping 't Oventje Zeeland 9,2 20 Zoover Award Orange www.oventje.nl
Pipowagen Someren 9,1 30 Zoover Award Orange www.pipowagencamping.nl
Boerencamping De Kei Castricum 9,1 21 Zoover Award Orange www.boerencampingdekei.nl
De Kriekenboogerd Oud Beijerland 9,1 47 Zoover Award Orange www.kriekenboogerd.nl

Recreatiebedrijf De Blikvaart

Sint Annaparochie 9,1   Zoover Award Orange www.blikvaart.nl
Minicamping Drentsheerlijk Geesbrug 9 59 Zoover Award Orange www.drentsheerlijk.nl
De Bosrand (minicamping) Lieren 9 34 Zoover Award Orange www.debosrand.nl
           

B&B's/ Pensions

 

 

 

 

 

Naam

Accommodatie

Punten

Stemmen

Award

 Website

Boerderij De Fryhof Grootschermer  9,5 19 Zoover Award Orange www.fryhof.com
Boerderij Hazenveld (+ minicamping) Kockengen 9,2 53 Zoover Award Orange www.boerderijhazenveld.nl 
           

Vakantiehuizen

 

 

 

 

 

Naam

Accommodatie

Punten

Stemmen

Award

Website

Landrijk De Reesprong Buurse 9,7 23 Zoover Award Orange www.landrijkdereesprong.nl
           

Vakantieparken / bungalowparken

 

 

 

 

 

Naam

Accommodatie

Punten

Stemmen

Award

 Website

Vakantieboerderij Schuppen Recreatie Gelselaar 9 62 Zoover Award Orange www.schuppenrecreatie.nl